Nazwa forum

Forum gildii LotR z dragonmt2


#1 2011-11-14 12:03:16

 Gandzialf

Administrator

status 333333
Zarejestrowany: 2011-11-14
Posty: 12
Punktów :   

Tutaj możecie napisać coś o sobie:D

Imię: Rysiu
Wiek: 16
Nazwisko: Paterczyk
E-mail: ryszard.paterczyk@spoko.pl
Nr tel: 502261193 (to w razie wyjątku jeśli bedzie coś pilnego a będę offline)

No to tak ogólnie to w szeregu moich zainteresowań znajduje się piłka nożna, dziewczyny no i oczywiście METIN  Tworzę tą gildie dla aktywnych i doświadczonych graczy. W tej chwili liderem gildii jest mój sura WP obecnie 109lv(ShooM), ale także gram mentalem(Gandziialf). Moim celem jest to, żeby w gildii panowała miła atmosfera i żeby nie było w niej żadnego hamstwa.


Zostań NINJA

Offline

 

#2 2011-11-14 19:58:28

 Pompek

Nowy użytkownik

Skąd: P-ń
Zarejestrowany: 2011-11-14
Posty: 9
Punktów :   

Re: Tutaj możecie napisać coś o sobie:D

To ja już skorzystam z szablonu pana wyżej ;P

Imię: Tomek
Wiek: 15... i pół.
Nazwisko: Bańczyk, zapraszam na FB ;D
Kontakt: GG - 9672266, Skype - malalamaspijuzsama, no i oczywiście FB. Telefonu nie podaję, niepotrzebny

O mnie... Cóż, mieszkam w Poznaniu jak cała reszta członu tej gildii, ale ani WLD ani CSM (lol ;d) a spokojne Winogrady - gwoli ścisłości 100 metrów od parku Cytadela. Co jeszcze warto wspomnieć? Jestem jebniętym dzieckiem z katolickiej szkoły. W Metina gram od... 4 lat z przerwami. Na PLu doszedłem dość daleko, tak samo jak na różnych innych privach. W razie jakichkolwiek pytań - walcie śmiało... Pytania oczywiście


Jaki znów seks kochanie? Przecież lvl sam się nie wbije!

Pompk'em all!
My name is Pompka... Zenek Pompka.

Offline

 

#3 2011-11-15 18:25:57

maksioo99

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-14
Posty: 6
Punktów :   

Re: Tutaj możecie napisać coś o sobie:D

IMIE: Maksym Jaworski
WIEK:15..I Poł ale wiecej od Pompki
Kontakt: Na Fb Maksym Jaworski jagby ktos nie przeczytal mojego imienia GG niemam A poczta poco wam xD
Cos o mnie:

Gram w metka Od Dłuszego czasu Na Plu nie zaszedlem za daleko bo niechce mi sie wbijac levela przez 1 godzinke. Na privkach jestem rozgarniety i nie lemie jak Noobki zawsze chetnie wezme Pvp czy pomoge kogos w exp Bo gra to tylko gra wiec... LUBIE CYCKI xD


PCTK- Poka Cyce Ty Kurwo

Ostatnio edytowany przez maksioo99 (2011-11-15 18:28:00)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.potterwarta.pun.pl www.skp.pun.pl www.pustak.pun.pl www.thesims3.pun.pl www.perlawroclaw.pun.pl